Adıyaman Havalimanı

loading
Adıyaman Havalimanı Araç Kiralama
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
SalıLokasyon tüm gün açıktır
ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
CumaLokasyon tüm gün açıktır
CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
PazarLokasyon tüm gün açıktır

Adıyaman Havalimanı 22.05.1998 yılında hizmete girmiş olup, şehir merkezine 22 km mesafededir. Hizmete girdiği ilk yıllarda başlayan tarifeli Ankara-Adıyaman/Adıyaman-Ankara seferler 28 Mart 2001 tarihine kadar düzenli olarak devam etmiştir. Bu tarihten itibaren meydan hizmete açık olmasına rağmen, Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen tarifeli seferler durdurulmuştur. Dört yıl tarifeli sefer düzenlenmeyen meydanımız, Ulaştırma Bakanlığı’nın bölgesel havacılığın geliştirilmesi için uygulamaya geçirdiği projeyle birlikte, 2005 yılında THY’nin Ankara-Adıyaman/ İstanbul-Adıyaman seferleri ile tekrar düzenli trafiğe kavuşmuştur. Havalimanımız halen haftada 14’ü İstanbul, 14’ü Ankara seferi olmak üzere toplam 28 sefer ile hizmete devam etmektedir.

Adıyaman havaalanına kısa bir mola veya uzun süreli kalış için uçuyor da olsanız, bir araç kiralayarak gelecekteki seyahatinizin stresinden kurtulabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda araç kiralama şirketiyle EuroCars Rental en iyi teklifi bulmayı kolaylaştırıyor. Bize sadece tarihlerinizi söyleyin biz de size hangi araç kiralama şirketinden hangi araçların uygun olduğunu söyleyelim: ve daha da önemlisi, en iyi fiyatı hangi şirketin sunduğunu söyleyelim.


Bir araç kiralarsanız, seyahatinizden daha fazlasını elde edersiniz. Adıyaman hava alanına gidip gelmek için toplu taşıma araçlarını kullanmanıza gerek yok, bunun yerine uçağınızdan inin ve istediğiniz yere aracınızı sürün. Artık aşırı kalabalık otobüslere bavulunu sıkıştırmanıza gerek yok.


Günlük gezilerinizden sıkılmadan, geceleri eve nasıl döneceğiniz için telaşlanmadan ve (kendi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsanız), süpermarket alışverişlerinizden eve kollarınız kopmadan dönebilirsiniz.


Büyük bir aile tatili için mini van, romantik bir kaçamak için iki kişilik bir şehir aracı veya ikisinin arasında bir araç da kiralıyor olsanız da, hepsini bulabilirsiniz. Adıyaman hava alanındaki kiralık araçları karşılaştırdığınızda, çeşitli araç türleri arasında size en iyi teklifleri görüntüleyeceğiniz, böylece seyahatiniz için cüzdanınıza uygun fiyata en iyi aracı seçebileceksiniz.


Araç kiralama bilgileri sayfalarımız Adıyaman hava alanındaki araç kiralama şirketleri hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içerir ve şehir rehberlerimiz tekrar bakmanıza gerek kalmadan seyahatinizi planlamanıza yardımcı olur. Adıyaman yakınında otele ihtiyacınız varsa, EuroCars Rental'la bunları da karşılaştırabilir ve en iyi teklifleri bulabilirsiniz: kiralık aracınızı önce Adıyaman hava alanının dışına da bırakabilir veya otele de park edebilirsiniz.


Adıyaman hava alanındaki birçok araç kiralama şirketi, aracını kiralamadan önce görmek isteyeceklerinden sürücü ehliyetinizin her iki kısmını da (fotoğraflı kimlik ve kağıt üzerine basılı olan) yanınızda getirmeyi unutmayın.


Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
ALIŞ BIRAKIŞ Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti Mesafe Hesaplama
Antalya AlanyaAdıyaman Havalimanı1 gün0,00 TLMesafe Hesaplama
Antalya Gazipaşa HavalimanıAdıyaman Havalimanı1 gün0,00 TLMesafe Hesaplama
    © 2022 eurocars.com.tr
    whatsapp

    Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

    X